Sosyal Medya:

Hakkımızda

Ana Sayfa Hakkımızda

VATAN YAZILIM

20 Yılı Aşkın Tecrübemiz ile
Türkiye' de Bilişime Yön Vermeye Devam Ediyoruz

Vatan Yazılım, 2002 yılında Ankara’da hal yazılımı ile başladığı çalışmalarına bugün, geliştirilmiş yeni nesil yazılımlarla ve profesyonel iş anlayışı ile 1.200 den fazla iş yeri ve kuruma hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde geniş bir müşteri kitlesine sahip Vatan Yazılım, hal esnafları, belediyeler, kantarlar ve farklı sektörlerdeki iş yerleri için bilgi teknolojileri geliştirmekte ve geliştirmeye devam etmektedir.

Programlarımızı yeni nesil sisteme uygun, güncel, sürekli gelişen, değişen yasa ve kanunlara uygun bir dinamiklikte tutmaya özen gösteriyoruz.

Önem verdiğimiz diğer bir konu ise satış sonrası destektir. 7/24 destek veren ekibimiz sorunların çözülmesi için günün her saati müşterilerimizin sorununu çözmek için gerekli hassasiyeti göstermektedirler.

  • Güncel gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
  • İstek ve önerileri titizlikle değerlendiriyoruz.
  • Sürekli güncel ve dinamik kalmaya özen gösteriyoruz.
  • Müşterilerimize satış sonrası destek verme konusunda hassas davranıyoruz.

Vatan Yazılım ailesi olarak 2002 yılından bu zamana iyi bir yol kat ettiğimizi düşünüyoruz. Gelecek zamanlarda daha başarılı, daha farklı programlarla sizlere daha iyi hizmet vermeyi amaçladığımız gibi gelişen teknoloji, kural ve yasaları en sade biçimde müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

Vatan Yazılım Limited Şirketi