HAKKIMIZDA

Vatan Yazılım, 2002 yılında Ankara’da hal yazılımı ile başladığı çalışmalarına, bugün geliştirilmiş yeni nesil yazılımlar ve profesyonel iş anlayışı ile devam etmekte olup, 1.500'den fazla iş yeri ve kuruma hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde geniş bir müşteri kitlesine sahip olan Vatan Yazılım, hal esnafları, belediyeler, kantarlar ve farklı sektörlerdeki iş yerleri için bilgi teknolojileri çözümleri geliştirmekte ve bu alandaki çalışmalarını sürdürmektedir.

-Gelişime ve Yeniliğe Bağlılık
Programlarımızı yeni nesil sisteme uygun, güncel ve sürekli değişen yasa ve kanunlara uygun bir dinamiklikte tutmaya özen gösteriyoruz. Yeniliklere hızlı adapte olarak, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri sunmayı amaçlıyoruz.

-Kesintisiz Destek Hizmeti
Önem verdiğimiz bir diğer konu ise satış sonrası destektir. 7/24 hizmet veren ekibimiz, sorunların çözülmesi için günün her saati müşterilerimize yardımcı olmaktadır. Müşterilerimizin karşılaştığı her türlü teknik sorunu hızlı ve etkili bir şekilde çözmek için gerekli tüm hassasiyeti göstermekteyiz.

-Müşteri Memnuniyeti ve Sürekli İyileştirme
*Güncel gelişmeleri yakından takip ediyoruz.
*İstek ve önerileri titizlikle değerlendiriyoruz.
*Sürekli güncel ve dinamik kalmaya özen gösteriyoruz.
*Müşterilerimize satış sonrası destek verme konusunda hassas davranıyoruz.
*Vatan Yazılım ailesi olarak, 2002 yılından bu yana kat ettiğimiz yolu gururla değerlendiriyoruz. Gelecek dönemlerde daha başarılı, daha yenilikçi programlarla sizlere en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Gelişen teknoloji, kural ve yasaları en sade biçimde müşterilerimize sunmaya devam edeceğiz.

-Vatan Yazılım Limited Şirketi

VİZYON

Geliştirmekte Olduğumuz Programların Global Standartlara Uygun, Kullanışlı Ve Kurumsal Olmasına Özen Gösteriyoruz.

TECRÜBE

Sektörde 20 yıldan fazladır aktif olan Vatan Yazılım, 1500 den fazla iş yerine Bilgi Teknolojileri ve kurumsal çözümler üretmektedir.

DESTEK

Satış sonrası destek Vatan Yazılım için en büyük önceliklerden biridir. Kullanıcılarımızın memnuniyeti bizim için her şeyden daha önemlidir ve bu nedenle, satış sonrasında da yanınızdayız. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlıyor ve her türlü soruna çözüm bulmak için sürekli olarak çalışıyoruz. 7/24 erişilebilir destek ekibimiz, size her an yardımcı olmak için burada. Sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde çözmek bizim işimiz.

TOP