Kafaoğlu Gece Yarısı Kabzımalları Ziyaret Etti

Kafaoğlu Gece Yarısı Kabzımalları Ziyaret Etti

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu dün gece saat 02.00’de Balıkesir Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret ederek esnaf ile görüştü. Başkan Kafaoğlu “Hal esnafının sıkıntılarını çözeceğiz” dedi.
Başkan Zekai Kafaoğludün gece Balıkesir Meyve ve Sebze Hali’ni ziyaret etti. Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı hâl binasını gezen Kafaoğlu, yetkililerden bilgi aldıktan sonra dükkanları gezerek esnaflarla sohbet ederek dertleşti ve sıkıntılarını dinledi. Esnafların meyve ikramlarını da geri çevirmeyen Başkan Kafaoğlu, konuların çözümlenmesi noktasında gerekli çalışmaları yapacaklarını söyledi. Esnafın dertlerini dinleyerek not aldığını belirten Başkan Kafaoğlu, “Esnafın sıkıntılarını çözeceğiz. Hâl binası yeni ve modern, ama esnafların sıkıntısı var. Esnafları mutlu etmek, huzurlu etmek için çalışacağız. Burada dükkanı olan esnafların para kazanıp, gelir-gider dengesini tutturması lazım. Bazı dükkanlar boş, bazıları kapalı. İlgili arkadaşlarla değerlendirerek buradaki esnafı mutlu edeceğiz. Kimsenin geleceği kararsın istemiyoruz. Hâlin sorunlarını masaya yatırıp, çözümü gerçekleştireceğiz” dedi.
Başkan Kafaoğulu’nun hal ziyaretine AK Parti İl Başkanı Hasan Demiraslan, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, AK Parti Altıeylül İlçe Başkanı Ayhan Atahan, Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Ayhan Baydan da eşlik etti.

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name*

Email

Website