Türkiye Halciler Federasyonu 6.Olağan Genel Kurulu

Türkiye Halciler Federasyonu 6.Olağan Genel Kurulu

10 Aralık Pazar günü Ankara Ticaret Odası Meclis salonunda Türkhal Federasyonu 6.Olağan Genel Kurulumuzu gerçekleştirdik.

Genel Kurulumuza hal yasamızın bağlı olduğu Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Bakanımız Sn. Bülent Tüfenkci katıldılar. Katılımın Türkiye’nin dört bir tarafından gelen dernek başkanı ve yöneticilerle bir hayli yüksek olduğu toplantımızda sorunlarımızı aktarma imkanı bulduk. Sn.Bakanımızın konularımıza sorunlarımıza yakın ilgi ve samimiyet içerisinde yaklaşması bizleri ve tüm üyelerimizi memnun etti.

Toplantımızın ikinci bölümünde Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Müsteşarımız Cenap AŞÇI, Müsteşar Yardımcımız İsmail Yücel ve Daire Başkanımız Hakan ÇALIŞ ile 2,5 saat süren görüşmemizde sektörel problemleri detaylı bir şekilde ele aldık.

Ülkemizin dört bir yanından gelen dernek başkanlarımızın bölgesel sıkıntılarını da bakanlık bürokrasisine yüz yüze iletme imkanları bizleri de kendilerini de ziyadesiyle memnun etti.

Türkiye Halciler Federasyonunun Genel Kurulunu memnuniyetle sonuçlandırmış olduk.

Ev sahipliğimizi yapan ve konuşmalarıyla hal camiasına destek olduğunu belirten Ankara Ticaret Odası Başkanımız Sn. Gürsel BARAN’a da sektörümüz adına teşekkürlerimi sunuyorum..

Genel kurulumuzun sektörümüze ve ülkemize hayırlı olmasını dilerim…

Yüksel TAVŞAN
TÜRKHAL YK Başkanı

Kaynak : https://www.facebook.com/T%C3%BCrkhal-Federasyonu-239678042758002/

Yorum yapın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Name*

Email

Website