Sosyal Medya:

ONURBULUT

Ana Sayfa ONURBULUT

Müşterilerin ilk tercihi olan ONURHAL programı, firmamız tarafından yeni nesil bilişim teknolojisi  kullanılarak ONURHAL BULUT geliştirilmiştir.

Sektörel alanda lider olan ONURHAL programının online versiyonu olan ONURHAL BULUT daha kapsamlı ve daha güvenli şekilk de kullanıcılarına hizmet vermektedir. ONURHAL kullanan kullanıcıların istekleri ve talepleri doğrultusunda geliştirilen ONURHAL BULUT  internet üzerinden çalışması birçok kolaylığı da beraberinde getirmektedir.

Çevrim İçi Olun

Standart masaüstü uygulaması müşterinin bütün işlerini kolaylıkla halledebilir fakat iş yerinde olmadığı durumlarda bütün işlerinin durmasına neden olur. ONURHAL BULUT online (çevrimiçi) özelliği ile dilediğiniz yerden kolayca erişim sağlayabilir ve işlemlerinizi kolaylıkla halledebilirsiniz.

Yedekleme Derdinden Kurtulun

Masaüstü uygulamalarının en kötü yanlarından birisi de sürekli alınması gerek yedekleme işlemidir. Yedeklemeler dosyanın büyüklüğüne ve bilgisayarın performansına göre can sıkıcı bir hal alabilmektedir. ONURHAL BULUT uzak sunucu üzerinden çalışması nedeniyle böyle sorunları tamamen ortadan kaldırmaktadır. Hatta cihazın bozulması, hırsızlık ve iş yerinde olabilecek kötü bir olay, verilerin kaybolmasına neden olmaz.

Güvenliğinizi En Üst Seviyeye Çıkarın

ONURHAL BULUT güvenli erişim özelliği kullanmaktadır, kullanıcılar tıpkı bankacılık işlemi yapar gibi telefon doğrulamalı giriş kullanmak zorundadır. Bu işlem sizden başkasının girişini engelleyerek güvenliği en üst düzeye getirmektedir.